Mistrzowska liga
we wdrożeniach ERP

IT.integro Master League  – to znak jakości i gwarancja powodzenia projektów wdrożeniowych systemu Microsoft Dynamics NAV.

IT.integro Master League  skupia się na dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem. Wykorzystujemy w swojej pracy podejście projektowe i metodykę Microsoft Dynamics Sure Step. Dzięki IT.integro ERP Master League  gwarantujemy powodzenie naszych projektów wdrożeniowych oraz wysoką jakość usług. To co wyróżnia partnerów IT.integro Master League, to wspólna wiedza i doświadczenie IT.integro i Partnerów, dzięki temu możemy zagwarantować profesjonalną jakość wdrożeń świadcząc swoje usługi bliżej klienta lub w danej branży. Specjalny cykl szkoleń zakończony egzaminem i certyfikacją jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług Partnerów IT.integro ERP Master League.

Znak IT.integro Master League jest gwarancją kwalifikacji wdrożeniowych dla systemu Microsoft Dynamics NAV oraz oznacza zapewnienie wsparcia, bazującego na kompetencjach całej grupy partnerskiej.

Jest to jedyny taki program w Polsce, dzięki któremu powstała jedna z największych grup konsultantów, wdrażających system do zarządzenia przedsiębiorstwem Microsoft Dynamics NAV.

Wdrożenia spod znaku IT.integro ERP Master League

IT.integro ERP Master League to nowatorska idea łącząca potencjał oprogramowania Microsoft Dynamics NAV z unikalną ofertą Partnerów wdrożeniowych.

Wdrażając system ERP przez Partnera IT.integro ERP Master League zyskujesz:

ujednolicenie standardów wdrożeniowych

dostęp do dużej grupy specjalistów branżowych

szybsze i bardziej efektywne wdrożenie (NAV.express)

bezpieczeństwo wdrożenia dzięki stabilnej grupie wspierającej

IT.integro ERP Master League

Znak IT.integro ERP Master League jest gwarancją kwalifikacji wdrożeniowych dla systemu Microsoft Dynamics NAV oraz oznacza zapewnienie wsparcia, bazującego na kompetencjach całej grupy partnerskiej.

Jest to jedyny taki program w Polsce, dzięki któremu powstała jedna z największych grup konsultantów, wdrażających system do zarządzenia przedsiębiorstwem Microsoft Dynamics NAV.

Wypełnij ankietę
i dołącz do programu

Jeżeli Twoja firma jest gotowa by zmierzyć się z wyzwaniami, które czekają na Partnerów IT.integro ERP Master League, wypełnij wstępną ankietę i czekaj na kontakt ze strony przedstawiciela IT.integro.

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy na stronę kontakt.

TOP